Hotel jako nieruchomość inwestycyjna

0
568

Hotel jest jedną z nieruchomości świadczących usługi w zakresie noclegu oraz wyżywienia. Jest to obiekt budowlany który może mieć różną powierzchnię i lokalizację. Może znajdować się w jakimś zacisznym miejscu poza miastem przy łonie natury, może także znajdować się przy ważnym ośrodku turystycznym takim jak Morze Bałtyckie czy tez polskie góry.

Obiekty tego typu zwykle posiadają dużo miejsc noclegowych jedno lub wieloosobowych. W budynkach tych znajdują się także pomieszczenia służące zaspakajaniu potrzeb gościom hotelowym.

Przykładem takich obiektów mogą być np. siłownia, basen, sauna, korty tenisowe a także wiele innych . Znajdują się tam także liczne obiekty rozrywkowe takie jak kluby w których urządzane są wieczorki taneczne, restauracja a także bar. Obiekt hotelowy jest zwykle ogrodzony. Na jego terenie mogą znajdować się także inne osobne obiekty noclegowe a także miejsca na ogniska, grilla i inne. Hotel jest określany według gwiazdek które oznaczają jego standard od jednej do pięciu gwiazdek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here