Kreska pod okiem

0
1226

Fakt jest faktem, gruba, czarna, dobrze zarysowana kreska na powiece oka znowu jest modna. Niektóre kobiety są z tego faktu bardzo zadowolone, ale niektóre absolutnie nie. Niezadowolone są najczęściej te, które zwyczajnie nie potrafią namalować dobrej kreski, bo w rzeczywistości wcale nie jest to łatwa sztuka. Trzeba mieć albo wyrobioną rękę, albo zdolności plastyczne, albo dobre koleżanki lub też dobre kosmetyki. Wiele kobiet ciągle próbuje i wielu z nim w dalszym ciągu nie wychodzi. W związku z tym, albo całkowicie rezygnują z noszenia podkreślającej urodę oka kreski lub chodzą z niedoskonałą jej imitacją. Okazuje się, że technikę rysowania na powiece czarnej kreski można wyćwiczyć, trzeba być tylko kobietą zdeterminowaną i uparcie dążącą do celu i niezrażającą się małymi wpadkami.

Trzeba mieć również odpowiednią ilość czasu, który się poświęci na ćwiczenia, ale czego się nie robi dla własnej urody. Warto też dokładnie przeanalizować kosmetyk, którego się użyje do narysowania danej kreski, ponieważ możliwości jest sporo, a ponadto są powszechnie znane i dostępne. Mianowicie, kreskę na powiece można wykonać zarówno czarną kredką, jak i czarnym eye linerem, a bywają również przypadki, że kreski są robione za pomocą szczoteczki od tuszu do rzęs, ale do tego trzeba już posiadać specjalne umiejętności. Kiedy ktoś nie ma wprawy najlepiej jest użyć czarnej kredki, ponieważ w łatwy sposób można skorygować błąd, jeśli powstanie.

Bardzo często kredki posiadają od razu specjalne gumki do ścierania mankamentów, więc wszelkie manewry są znacznie łatwiejsze nie tylko do wykonania, ale również do poprawienia. Oczywiście, kolor może być dowolny, pomimo tego, że w tym trendzie króluje czerń. Oprócz podanych wyżej istnieją także eye linery, które są zawarte w specjalnym flamastrze. Te także są proste w użyciu, zdecydowanie bardziej, niż eye linery w pędzelku, ponieważ z flamastrów tusz wypływa znacznie bardziej równomiernie, co umożliwia swobodę w jego nakładaniu. Faktem jest, że to, co najtrudniejsze, ma najwyższą jakość i dokładnie tak sprawa wygląda w przypadku eye – linera w pędzelku, kreska nim narysowana zawsze wygląda najbardziej elegancko i z odpowiednią, niezrównaną klasą.