Meble do sklepu z bielizną – jak zaaranżować nowoczesną przestrzeń?

0
354
Meble do sklepu z bielizną

Sklep z damską bielizną w obecnych czasach nie jest zwykłym butikiem odzieżowym, ale stał się miejscem profesjonalnych porad brafitterskich (czyli sztuki doboru biustonosza), oferującym mnogość krojów i zastosowań. W parze wraz z postępem usług powinna iść aranżacja lokalu. Właściwe wyposażenie i meble do sklepu z bielizną mogą bowiem pozytywnie wpływać na samopoczucie klientów, a co za tym idzie – zwiększenie sprzedaży.

Meble do sklepu z bielizną a plan sklepu

Przed wybraniem odpowiednich mebli do sklepu z bielizną warto zastanowić się nad tym, jaki układ z nich stworzymy. Dostępne opcje to:

  • układ rzędowy,
  • układ pętlowy,
  • układ z nieograniczonym przepływem ruchu.

Plan sklepu należy przede wszystkim dostosować do metrażu lokalu – dwa pierwsze sprawdzą się na ograniczonej przestrzeni, natomiast ostatni doskonale wpisze się w lokal wielkopowierzchniowy, który wymaga kreatywnego zagospodarowania miejsca.

W salonach z bielizną najczęściej można spotkać układ pętlowy, lada znajduje się wówczas na końcu, w centralnej części sklepów, a po obu stronach ścian znajdują się półki i wieszaki z asortymentem. Jeżeli metraż na to pozwala, przed ladą warto również postawić stół ekspozycyjny z bielizną luksusowych marek lub produktami będącymi na promocji.

Meble do sklepu z bielizną, które najlepiej wyeksponują towar

Meble do sklepu z bielizną przede wszystkim powinny zatem wpisywać się w przyjęty układ lokalu. Kolejnym ważnym wyróżnikiem jest nieprzytłaczanie swoim wyglądem sprzedawanych towarów. Warto również, by konstrukcja była wykonana z trwałych elementów, które nie zużyją się po kilku miesiącach.

Obdrapany lakier czy wystające drzazgi z drewnianych regałów nie tylko źle świadczą o salonie odzieżowym, ale również mogą zniszczyć delikatne koronki i siateczki, z których składa się bielizna. Dobrym wyborem będą takie surowce jak naturalne drewno, transparentne lub mleczne szkło hartowane oraz surowy i elegancki metal.

Meble do sklepu z bielizną od firmy Vonart

Przedsiębiorstwo Vonart to marka, która od lat zaopatruje lokale usługowe, takie jak sklepy odzieżowe, butiki, perfumerie czy drogerie w najwyższej jakości regały i systemy. Meble do sklepu z bielizną mogą być wykonane z wycinanego laserowo metalu, bezpiecznego i eleganckiego szkła hartowanego czy naturalnego drewna, które nie przyćmiewa swoim wyglądem oferowanych towarów.

W ofercie firmy można znaleźć nie tylko stoły do ekspozycji produktów, ale również gondole sklepowe czy lady. Te ostatnie stanowią ważny punkt reprezentacyjny całej przestrzeni, dlatego warto zdecydować się na ladę pokrytą oryginalną żywicą epoksydową, barwioną na rozmaite kolory.

Warto podkreślić, że marka Vonart zajmuje się każdym zamówieniem w sposób całościowy – od przygotowania projektu, który wpisze się w przyjęty plan sklepu, przez wykonanie trwałych mebli w podwrocławskiej fabryce, aż po precyzyjny i szybki montaż w miejscu docelowym. Szukasz mebli do sklepu z bielizną? Sprawdź dotychczasowe realizacje na stronie firmy i zamów ofertę – dokładnie taką, jakiej potrzebujesz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here