Okna drewniane – najwyższa jakość, ekologiczność i wyjątkowy design

0
750

Wybierając okna do domu, stajemy przed trudnym dylematem. Które z dostępnych wariantów, okna drewniane czy plastikowe okażą się trwalsze, bardziej funkcjonalne i energooszczędne? Okna PCV zdają się charakteryzować wyższą szczelnością oraz trwałością na negatywne działanie czynników atmosferycznych. Jednak w ostatnich latach technologia tworzenia okien drewnianych pozwoliła na doścignięcie ich plastikowych odpowiedników również pod względem wymienionych czynników. Co więcej – okna drewniane to połączenie wyjątkowego designu z walorami ekologicznymi. W dodatku, dzięki wykorzystaniu nowych technik produkcji, współczesne modele drewniane cechuje wyjątkowo wysoka izolacja termiczna. Te wszystkie cechy łączą w sobie wysokiej klasy produkty firmy Eko Okna, fabryki okien cieszącej się niesłabnącym zaufaniem nawet najbardziej wymagających klientów. Co sprawia, że okna drewniane od Eko Okna są synonimem najwyższej jakości?

·         Okna plastikowe vs okna drewniane – co wybrać?

·         Okna drewniane – funkcjonalność, energooszczędność i ekologiczność

·         Eko Okna – fabryka okien najwyższej klasy

Okna plastikowe vs okna drewniane – co wybrać?

Wśród klientów decydujących się na zakup okien do nowej inwestycji czy też wymianę okien starych pokutuje przekonanie o wyższości okien plastikowych. Nic bardziej mylnego. Wszystko zależy bowiem od profesjonalizmu producenta i jakości oferowanych przez niego produktów. Innowacyjność nowych rozwiązań w branży produkcji okien pozwoliła na osiągnięcie we współczesnych modelach drewnianych tych samych cech, które do tej pory stanowiły o wyższości okien pcv. Nowoczesne okna drewniane zapewniają równie wysoką trwałość, szczelność, izolację termiczną, a przede wszystkim – niepowtarzalny design. Jak choćby w przypadku modeli okien drewnianych ze szprosami, które nadadzą wyjątkowej estetyki każdemu budynkowi.

Okna drewniane – funkcjonalność, energooszczędność i ekologiczność

Zaangażowanie projektantów firmy Eko Okna umożliwiło stworzenie systemów okien drewnianych o niezrównanej ochronie cieplnej pomieszczenia. Produkujemy okna charakteryzujące się niezrównaną izolacją termiczną i akustyczną, a wszystko to dzięki wykorzystaniu wysokogatunkowych materiałów. Trwałość okien zapewniają trzy- lub czterowarstwowe profile, wzmocnione dodatkowo czterema warstwami lakieru. Zdajemy sobie sprawę, jak kluczową kwestią pozostaje dziś ekologia produkcji. Nasze okna to nie tylko wyjątkowa estetyka, ale także minimalny ślad węglowy, jako że do ich produkcji wykorzystujemy surowce w pełni odnawialne.

Eko Okna – fabryka okien najwyższej klasy

Firma Eko Okna działa na rynku nieprzerwanie od 1998 roku, zdobyte w tym czasie doświadczenie przekuwa na doskonalenie technologii produkcyjnej, a co za tym idzie – także oferowanych produktów. Wykorzystując materiały najwyższej jakości, podążając za aktualnymi trendami, pozostając w zgodzie z ekologiczną misją firmy – fabryka okien dostarcza klientom okna drewniane najwyższej jakości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here