Skupszop.pl — kupuj tanie książki lub je szybko sprzedawaj

0
73
Skupszop

Skupszop.pl to praktyczny i wygodny portal działający online, dzięki któremu szybko i wygodnie kupisz lub sprzedasz różne książki. Szeroka oferta dostępnych produktów umożliwia zakup książek wydanych po 2021 roku, a wśród nich znaleźć można egzemplarze za kilka złotych. Strona kryje w sobie tysiące produktów wartych uwagi.

Dlaczego warto korzystać z usług Skupszop.pl?

Strona https://skupszop.pl/ to wyjątkowo wygodne i praktyczne miejsce, w którym dostaniesz książki zaliczane do różnych gatunków literackich. Bogata oferta oferuje czytelnikom książki:

  • biograficzne;
  • o biznesie, ekonomii oraz marketingu;
  • fantastyczne i horrory;
  • o ezoteryce i parapsychologii;
  • zaliczane do kryminałów, sensacji i thrillerów;
  • należące do literatury obyczajowej i pięknej;
  • o romansach;
  • poradniki;
  • czy dotyczące gotowania.

Na stronie znajdziesz również inne kategorie — nie tylko dla siebie, ale również swoich bliskich. W ofercie Skupszop dostępne są również książki dla dzieci — nie tylko bajki, czy wiersze, ale również kolorowanki, czy kreatywne książki. Oprócz tego portal sprzedaje również podręczniki szkolne na każdy etap edukacji. Kupisz tu podręczniki do przedszkola, szkoły podstawowej, średniej, a także na studia. Oprócz tego znajdziesz tu również książki, które pomogą Ci rozwijać swoje zainteresowania, czy kompetencje zawodowe.

Sprzedawaj książki na Skupszop.pl!

Portal Skupszop.pl oferuje nie tylko możliwość zakupu tanich książek, ale również umożliwia ich sprzedaż. Jeśli zatem masz książki, które od lat nie były czytane, ale są w dobrym stanie, to możesz podarować im drugie życie i sprzedać je w Skupszop.

Wystarczy, że przejdziesz do sekcji strony „Sprzedaj”, gdzie podasz numer ISBN takiej książki. Jest to trzynastocyfrowy numer, który zawiera w sobie informacje o tytule książki, autorze, a także roku wydania i nazwie wydawnictwa. Dzięki temu nie musisz wpisywać wszystkich tych informacji. Numer znajdziesz z tyłu książki — tuż nad kodem kreskowym. W przypadku sprzedaży większej ilości książek możesz również skorzystać z aplikacji dostępnej na Androida, która pobierzesz na stronie portalu.

Minimalna kwota skupu musi wynieść 40 zł — wstępną informację o wartości Twoich książek uzyskujesz od razu. Gdy cena jest dla Ciebie akceptowalna, pakujesz książki i wysyłasz je do Skupszop. Nie ponosisz przy tym kosztów związanych z wysyłką — portal może zwrócić Ci te środki albo opłacić z góry kuriera lub paczkomat InPost.

Po wysłaniu Twoje książki w ciągu kilku, najbliższych dni przejdą weryfikację. Po niej otrzymasz ostateczną cenę, którą Skupszop.pl może Ci za nie zapłacić. Jeśli jest ona dla Ciebie do zaakceptowania, to środki ze sprzedaży otrzymasz w ciągu najbliższych dni. Cała procedura odbywa się szybko, wygodnie i co najważniejsze bezpiecznie, ponieważ zawierasz ze Skupszop odpowiednią umowę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here